Direktori Kakitangan

Portal Rasmi Suruhanjaya Perkhidmatan Awam

Kakitangan Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Kedah
Tahun 2020

Mohd Tarmizi bin Saad

Setiausaha SPA Kedah
04-702 7618
mohd.tarmizi@kedah.gov.my

Rosani binti Din

Pembantu Tadbir (P/O) N22
04-702 7619
rosani@kedah.gov.my

Nur Hawa binti Mat Janah

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)
04-702 7620

Zakinah binti Md Rezoki

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)
04-702 7621
zakinah@kedah.gov.my

Ku Noraini binti Ku Mahmud

Pembantu Tadbir (P/O) N19
04-702 7623
kunoraini@kedah.gov.my

Aimi Farhana binti Zakaria

Pembantu Tadbir (P/O) N19
04-702 7622
aimifarhana@kedah.gov.my

Mustaffa bin Budin

Pembantu Operasi N11
04-702 7625
mustaffa@kedah.gov.my

Bahrin bin Abu Bakar

Pembantu Operasi N11
04-702 7624
bahrin@kedah.gov.my

Bilangan Pelawat : 102
 
Font Resize
Contrast